na zabawe

#1
Hej
Ja na szczescie tylko na dobra zabawe potrzebuje - za pirata musze byc przebrany ,tak jak w filmie "Piraci z Karaibow" chcialbym wygladac. Czy taka peruke gdzies kupie czy moze od kogos pozycze ?
Imprezke mam za 2 tygodnie .
Pirat czeka na odpowiedz.

Re: na zabawe

#2
Cześć,
polecam tobie sklepy z perukami, mają naprawdę duży wybór peruk imprezowych. Byłam tam ostatnio z córką, miała imprezę karnawałową i szukała czegoś dla siebie. Wybrałyśmy bez problemu.

Re: na zabawe

#3
Tutaj Pirat
Bylem Piratem Z Karaibow, tylko w rudym kolorze,bo tak lepiej wygladalem.
Ostatki byly najlepsza moja zabawa wszechczasow,zostawie sobie te wlosy na pamiatke - pokaze kiedys dzieciom ,bedzie ubaw.
dzieki za podpowiedz, w tym sklepie gdzie ja kupilem to az trudno bylo sie zdecydowac bo tyle maja peruk przeroznych.

Na koniec dodam ze przepaske na oko musialem sobie uszyc sam.

Re: na zabawe

#5
j
Ja na szczescie tylko na dobra zabawe potrzebuje - za pirata musze byc przebrany ,tak jak w filmie "Piraci z Karaibow" chcialbym wygladac. Czy taka peruke gdzies kupie czy moze od kogos pozycze ?
Imprezke mam za 2 tygodnie .
Pirat czeka na odpowiedz.

_______________
asad

Re: na zabawe

#9
Na rynku mamy ogromną ilość takich różnorodnych perułek, możemy bez wątpienia wybrać najbardziej fantazyjną fryzurę świata. Są one w różnych długościach, różnych kolorach, dlatego stworzymy niepowtarzalną kompozycję:)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron