Re: Odchudzanie

#21
ostatnio słyszałam że kateringi gotują z najgorszych i przeterminowanych produktów. nie mówię że wszystkie, żeby nie było, ale czytałam artykuł z kontroli w takiej firmie. Także nie wiem czy nie lepiej sobie parowar kupić, albo nawet durszlak nad garnek i gotujemy. A ruch to podstawa, chyba nie chcemy żeby nam skóra po odchudzaniu obwisła, nie? A z reguły tak to się kończy. Na chore stawy i w ogóle to basen moi drodzy.

Re: Odchudzanie

#28
A czy jesteście może w stanie doradzić mi jakieś sprawdzone rzeczy w zakresie roli białka w diecie? Ja właśnie poszukuję czegoś naprawdę dobrego i sprawdzonego w tym zakresie tematycznym... Zastanawiam się w chwili obecnej czy na przykład coś z tych porady byłoby warte uwagi Co o tym sądzicie? Czy rzeczywiście jest to dobrym rozwiązaniem? Z góry wielkie dzięki za wszelkiego rodzaju porady i sugestie w tym obszarze tematycznym. Z całą pewnością mi się przydadzą :)

Re: Odchudzanie

#29
Sport przede wszystkim, ale można zainwestować w coś co usprawni proces odchudzania. Ja tak zrobiłem, bo namówiła mnie do tego moja dziewczyna. Znalazła kiedyś artykuł Berratorze, który rzekomo pomaga w zrzuceniu zbędnych kilogramów, więc weszliśmy w to razem i się opłacało. Jeśli chcecie coś o tym poczytać to polecam artykuł spam://spam.spam/fit/czy-berrator-to-najmocniejszy-spalacz-tluszczu
Moja dziewczyna nawet przekonała swoją siostrę i wszyscy troje jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

cron