Re: mycie wlosow

#22
mysle ze czeste to tak , na chlopski rozum zeby kolorowal to musi miec w sobie sporo chemicznych skladnikow- a to nie jest obojetne
Ale reasumujac - wszystko jest dla ludzi , a umiar to podstawa dobrego zdrowia i samopoczucia .
Kolorowac czasem nawet warto

Re: mycie wlosow

#23
Mysle ze ten Bialy Jelen nie jest przereklamowany , juz od dawna mydlo szare jest najlepsze na jakies zapalne stany. A ich szampon jest ukierunkowany na problemy ze skora glowy ,a jak skora choruje to to sie odbija na wlosach .

Re: mycie wlosow

#24
Ostatnio gdzies przeczytałam, że woda , nasza woda z kranow niszczy włos, osłabia cebulki no niestety , więc cokolwiek będziemy stosować to nasze włosy i tak musimy myć w wodzie co za tym idzie ....wiadomo

Re: mycie wlosow

#25
Wrzucisz jakieś źródło odnośnie tego wpływu wody na wypadanie włosów?
Zawsze myślałem, że co jak co, ale woda nie ma na nic negatywnego wpływu


____________________________
spam=spam://spam.artkinezis.pl/]rehabilitacja pruszków[/url]

Re: mycie wlosow

#30
Przede wszystkim należy wybrać dobry szampon. Polecam naturalny, z czarnej rzepy, ponieważ poprawia kondycję włosów i sprawia, że pięknie wyglądają. Myślę, że nie należy przesadzać takze z odżywkami, albowiem niszczą włosy poprzez nadmierne obciążanie ich.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

cron