mycie wlosow

#1
Hej
Odzywiam sie zdrowo, wiec nie radzcie mi co jesc.
Mam inne pytanie ? Jak lepiej myc wlosy codziennie czy dac im chwile wytchnienia i co pare dni.Moze to smiesznie brzmi ale pytam serio ,myje wlosy codziennie i juz po poludniu wygladaja beznadziejnie ,Pewnie czyta to forum jakis fryzjer fachowiec (tak mysle) to niech poradzi z doswiadczenia jak czesto myc wlosy zeby bylo dobrze.Co radzicie takim swoim klientom ktorych strzyzecie.
Pa pa .

Re: mycie wlosow

#2
hej
ja myję włosy codziennie i dobrze się maja. Może wina leży po stronie kosmetyków, których używasz? Ja też kiedyś miałam taką sama sytuację, jak twoja. Po umyciu włosów było fajnie, ale po paru godzinach wyglądałam jakbym sobie włosy olejem posmarowała. I zmieniłam kosmetyki, kupiłam sobie szampon, zwykły polski ziołowy i odżywkę koniecznie do spłukania, mniej obciąża włosy. A ja mam włosy cienkie, wypadające i przetłuszczające się. I jestem naprawdę zadowolona z efektów.
Mam nadzieję, że ci trochę pomogłam, chociaż fryzjerem nie jestem ;)

Re: mycie wlosow

#3
ja też myję codziennie włosy bo mi się bardzo przetłuszczają ale do wieczora dociągają tylko ze już oklapnięte. Nie widzę żeby przez to były jakieś gorsze, ale często zmieniam szampon o odżywki.

Re: mycie wlosow

#4
Jest metoda na to, żeby nie myć włosów codziennie. Zastosowałam ja i myję włosy co 3 dni i wyglądają świeżo, nie są przetłuszczone. Przez 1 tydz nie myć włosów, dopiero póżniej umyć i tak 2 tyg. Najlepiej robić to wtedy kiedy nie wychodzimy z domu. Jest to bardzo uciążliwe, ale pomaga.

Re: mycie wlosow

#6
Niby prosta sprawa ale roznie mamy z naszymi wlosami , jak mialam krotkie to po 1 dniu byly ochydne, musialam myc codziennie .Teraz mam juz srednio dlugie i wygladaja po 3 dniach ludzko , fryzjerka miala racje mowia ze ta sama ilosc wydzieliny musi sie rozlozyc na krotkie czy dlugie wlosy i dlatego krotkie mylam tak czesto
kazdy ma inaczej , trzeba fajnie wygladac to sie myje naewt codziennie
ale sie rozpisalam :D pa

Re: mycie wlosow

#9
A po co facetowi bujne wlosy ;) jak ma glowe czysta i zadbana to bujne wlosy mu sa niepotrzebne . A jak ma brudne i tłuste to nawet jakby wsOnął nie wiadomo jak porcje tabletek to i tak nie pomoze. Grund to czystość :!: :!: :!: :!: :!: :!: Ludzie myjcie wlosy i nietylko :!: :!: :!:

Re: mycie wlosow

#10
ale ja nie pytam o szampony czy odżywki, tylko o tabletki czy maseczki, i nie prawda że facetom wszystko jedno czy mają włosy czynie, jak się ogolimy bo tak chcemy to ok, ale jak musimy bo mamy 3 włosy na krzyż to już nie jest tak fajnie.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

cron