Re: jakie jeść mikroelementy?

#2
witam, żeby mieć piękne włosy to przydałoby się do dietki dołożyć aminokwasy - ich brak powoduje suchość, łamliwość, łysienie rozlane, włosy tracą połysk; węglowodany; witaminy - najbardziej z grupy A, jak jest jej za mało, to włosy się robią suche, słabe i łamliwe; a najważniejsze mikroelementy to cynk, żelazo i miedź. Teraz tylko jeść pyszne jedzonko z dużą zawartością tych składników i czekać na poprawę kondycji włosa. Powodzenia.

Re: jakie jeść mikroelementy?

#5
Wlosy kiepsko wygladaja i traca kondycje przy niedoborze cynku,
Przy niedoborach będą masowo "wyłazić", staną się słabe .
Mozesz kupic w aptece preparat z cynkiem i lykac ,a ja polecam :!: :!: pogryzanie pestek dyni - naturalne , smaczne zrodlo cynku

Re: jakie jeść mikroelementy?

#6
rzucilam sie na wyzwania - dieta dukana u mnie w domu idzie
ale troche gorzej wygladaja moje wlosy - juz jest miesiac innego jedzenia.jak u was , bo chce jeszcze z 2 miesiace takiej zasadniczej diety miec a potem juz wiecej luzu,tylko zeby mi to sie znowu na wlosy nie rzucilo.mysle ze po 1 miesiacu szoku a teraz juz powinny wrocic do normy :?: :?: :?:

Re: jakie jeść mikroelementy?

#8
babeczko, dieta diukana była testowana przez moją siostrę, jak schudła 7 kilo - bardzo szybko, to teraz przytyła 10, oczywiście stosowała te wszystkie reguły typu ile kilo schudłaś tyle tygodni jakaś tam dieta specjalna. Efekt jojo niestety jest przy każdej diecie, a na włosy ta dieta jakoś nie rzutowała, jakoś sobie nie wyobrażam żeby jedzenie tylko białka coś na włosy pomogło.

Re: jakie jeść mikroelementy?

#10
tak naprawdę to włosy potrzebują wszystkich witamin i minerałów, tak że podjadanie pestek nie wiem czy coś zmieni. Pestki same w sobie są dobre na włosy bo cynku mają dużo, tak słyszałam, ale jako dodatek do urozmaiconej diety a nie tylko biały serek i pesteczki. :)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

cron