Re: co zrobić aby włosy były zdrowe?

#32
Osobiście zrezygnowałem z "ciężkich" szamponów tzn. takich z silikonami i inną chemią, która tylko obciąża włosy. Teraz używam szamponów z apteki, ewentualnie dla dzieci. Ja dodatkowo miałem silnie podrażnioną skórę głowy. Dla znormalizowania stanu włosów & skóry głowy zastosowałem się do tych rad spam://spam.spam/a-62-dom ... w-ziolami/ a szczególnie do wzmianki o dobroczynnym działaniu czarnej rzodkwi i pokrzywy - mam już szampon z pokrzywy, a co do czarnej do rzodkwi to kupiłem sobie odżywkę, zapach może i nie zachęca, ale po raptem kilku zastosowaniach widzę już znaczną poprawę więc zdecydowanie warto spróbować.

Re: co zrobić aby włosy były zdrowe?

#35
Bardzo dobry wpływ na włosy ma również regularne korzystanie z sauny. Oczyszcza pory, regeneruje ciało. Najlepiej sprawdza się sauna w domu w łazience lub innym pomieszczeniu. Można z niej korzystać regularnie bez ponoszenia dużych kosztów. U mnie stoi dwuosobowa sauna parowa wykonana przez producenta saun firmę Sauna R - spam://spam/o-nas/ . Koszt domowej sauny to nawet 6-7 tys. zł.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

cron