Re: co zrobić aby włosy były zdrowe?

#16
Czy nasze mamy miały rację zmuszając nas do noszenia czapek? Jeśli tak, to czy rodzaj czapki może mieć wpływ na kondycję włosów i skóry głowy?

Czapki chronią nasz organizm przed nadmiernym wyziębieniem. Głowa, a szczególnie czoło to okolice dużej wymiany termicznej, odsłonięte i niezabezpieczone narażają nas na wyziębienie, stan zapalny i związane z tym powikłania. Czapki oraz inne nakrycia głowy są skuteczną ochroną, ale mają wpływ na kondycję włosów, nie bez znaczenia pozostaje fakt z czego są wykonane. W przypadku sztucznych, silnie elektryzujących włókien mają niekorzystny wpływ na włosy, co więcej zbyt duży ucisk również nie jest wskazany.
to jest cytowane z rozmowy z artykulu o wlosach - ale jak widac noszenie czapki pomaga wlosom .

wiadomo ze sama czapka cudow nie poczyni , dieta w zimie jest bardzo wazna , czyli tez wszedzie nas atakuja hasla -" jedzcie owoce i warzywa "

Dbajmy o siebie calosciowo i powinno byc OK

Re: co zrobić aby włosy były zdrowe?

#17
Generalnie, moje włosy wymagały konkretnej odbudowy. Zacząłem stosować się do rad zamieszczonych w serwisie spam i jak się okazało - to był strzał w dziesiątkę. Dzisiaj mogę pochwalić się nie tylko zdrowymi, ale znacznie gęstszymi włosami. W mojej ocenie, kluczowe znaczenie miało siemię lniane, olejek arganowy i czarna rzepa. Polecam wszystkim!
Ostatnio zmieniony 16 stycznia 2019, 19:45 przez Szymon92, łącznie zmieniany 3 razy.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron