facet ma chemie

#1
CZESC
Kobiety maja chyba latwiej przy utracie wlosow ,kupia fajna peruke i juz jest Ok,zawsze moga powiedziec ze byly u fryzjera ,a facet?
Kleska
Juz trace wlosy i kiepsko bez nich wygladam. Czy sa meskie peruki,czy wogole faceci je kupuja.W moim szpitalu widzialem tylko lysych.Nie kazdy tak fajnie wyglada .
Jak ktos moze mi poradzic- czekam .

Re: facet ma chemie

#2
cześć rysio, ja też bez włosów wyglądam nieszczególnie. Ale moja kochana żonka zaciągnęła mnie do sklepu z perukami , męskich trochę też było :). I powiem ci, że wcale nie wyglądam jak matoł. Potem musiałem żonkę przepraszać, bo oczywiście nie bardzo miałem spam na wizytę w sklepie dla bab i nie omieszkałem jej tego powiedzieć. Ale teraz jestem jej wdzięczny, szczególnie jak gdzieś razem wychodzimy.
Spytaj jakiejś kobiety w szpitalu, która też ma chemię, o sklep z perukami, na pewno będzie wiedzieć, i śmiało się tam wybierz.
Pozdrawiam.

Re: facet ma chemie

#3
CZESC
Posłuchałem Twojej rady . Okazalo sie ze w sklepach faktycznie sa meskie peruki i to calkiem fajne, oczywiscie nie wszystke. Narazie tylko ogladalem nie mialem odwagi mierzyć, ale zbieram sie do decyzji zakupu.
dzieki

Re: facet ma chemie

#4
Witam Panow
Ryszardzie czy juz zdobyles sie na odwage i zmierzyles jakas peruke.Jestem ciekawy ,czy sytuacja byla dla Ciebie stresujaca i czy w peruce wygladales dobrze. Mam taki sam problem ,ale samo przekroczenie progu takiego sklepu mnie przeraza.Moze Twoja odpowiedz doda mi odwagi i pewnosci - na co licze .
Bede wdzieczny za odpowiedz, czekam.
Z powazaniem
Jan

Re: facet ma chemie

#5
Czesc Panowie
W odpowiedzi na pytania zebralem sie na odwage i przymierzylem klika modeli i ku swojemu zaskoczeniu jeden przypasowal mi idealnie - musialem tylko przyciac baczki .Dokonalem zakupu .nikt sie ze mnie nie smieje .
Moje samopoczucie sie polepszylo.
Sprobujcie.

Re: facet ma chemie

#7
Ryszardzie
Gratuluje odwagi ,podbudowales mnie swoja odpowiedzia .Wobec tego nie pozostaje mi nic innego tylko udac sie do juz upatrzonego sklepu i kupic wlosy , tym bardziej ze wiosna sie zbliza.Musze sie zmobilizowac.
Napisze jak juz bedzie po wszystkim.
J.

Re: facet ma chemie

#8
Faceci tez maja takie problemy ,a czemu nie pomoc sobie jak sa mozliwosci.pokazano mi rozne peruki i te co nic nie doplacam i te drozsze .Bardzo dobrze sa zrobione - postep w tej technologii widac od razu porownujac na miejscu dwie peruki.warto zainwestowac w swoj wyglad - brad bo tak sie nazywa ta co ja kupilem jest taka jak wlosy , super sie w niej poczulem

Re: facet ma chemie

#10
jak nie wiecie jak będziecie wygladać w peruce, to przecież można pójść do sklepu i zmierzyć, przecież nie zmusi was nikt do zakupu. Ja zanim kupiłam to chyba ze 4 podejścia robiłam, sprzedawcy w takich sklepach, mozna powiedzieć specyficznych, to rozumieją, że to wcale nie jest prosta decyzja. Tak że nie krępujcie się i przymierzajcie.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron