Re: cos fajnego na glowe

#11
Artykul fajny do poczytania-.Ja juz po ciezkiej decyzji.
mam fryzure a nawet rzesy bo strasznie brzydko bez nich wygladalam, niby nie wszystkie rzesy wypadaly ale to co zostalo to kiepsko wyglada,wlosy poszly calkowicie
juz sie troche przyzwyczailam do takiej zmienionej mojej osoby.mam wielko nadzieje ze wiosna juz wystapie we wlasnych wlosach , chociaz beda krotkie to juz beda
tyle optymizmu chce innym przekazac
Pa

Re: cos fajnego na glowe

#12
dzieki za optymizm, na pewno sie przyda i mi i innym naznaczonym chemia. po przeczytaniu przynajmniej wiem ze te rzesy mozna smialo sobie dokleic ,a na glowe to juz oczywista sprawa ze trzeba wybrac peruke.
nie chcialam w nia nic inwestowac ale niestety te najtansze za recepte niby fajne z daleka ale bez sztucznej skory sa.
teraz ja tez innym radze zeby wybierac te ze sztuczna skora = lepiej doplacic , bo pare miesiecy sie nosi taka peruke
a jak tu isc miedzy ludzi :?: jak caly czas myslisz ze widac co masz na glowie
buziaki :)

Re: cos fajnego na glowe

#16
Teraz juz sa coraz fajniejsze peruki , coraz lzejsze.
A dodatkowo mozna kupic sama grzywke , to nawet nie jest grzywka ale tez wlosy z tylu.Zakladasz taka jakby opaske z wlosami i na to fajna chustke czy czapke i masz zamienne zamiast peruki .Mysle ze jak bedzie goraco to mozna tak poudawac fryzurke.

Re: cos fajnego na glowe

#17
Kiedyś bardzo dawno temu peruki miały koszmarny wygląd teraz można kupić naprawdę fajna i bardzo "naturalną" perukę mówię o syntetycznej :D Nikt nie rozpoznał u mnie że nosze co innego niż moje naturalne ....tylko nie dajcie się głaskać po głowie ;)

Re: cos fajnego na glowe

#19
a ja zauwazylam ze temat zrobil sie taki otwary dzieki mediom i fundacjom , ze coraz wiecej kobiet odwaznie chodzi z juz krociutenkimi , ledwo odrosnietymi wlosami .Czyli peruka na krotki okres traumy po wypadnieciu wlosow a potem wielka ulga ze juz odrastaja i odwaznie bez peruki :!:

Re: cos fajnego na glowe

#20
I fajnie ze tak sie otwieramy na ludzi , nie boimy sie "co powiedza inni zwlaszcza sasiedzi" , mozna z wyboru funkcjonowac w peruce lub bez .Peruka na pewno nie zwraca uwagi otoczena ze cos z nami jest nie tak , ale w gronie bliskich i znajomych fajna chustka jest oddechem dla nas :!:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron