Brak brwi i rzes

#1
Czesc
czeka mnie przygoda z chemia :( .
Wiem,ze na pewno mi wypadna wlosy ,ale moga tez i brwi i rzesy.Wtedy robi sie problem zwlaszcza z brwiami .Czy ktos wie jak je mozna zastapic ,czy sa jakies doklejane,bo jak sie namaluje to to strasznie wyglada ,taka krecha.
O rzesach juz cos wiem , mozna kupic i sobie przykleic
Bede wdzieczna za info o brwiach.

Re: Brak brwi i rzes

#2
cześć, ja tam sobie brwi domalowuję i wyglądam naturalnie. Może miałaś pecha trafić na złą kosmetyczkę, albo sama próbowałaś, a samemu to nie bardzo się udaje. Ja mam koleżankę kosmetyczkę i jej powierzyłam poprawienie mojej urody. Ale wiedzialam, że jest bardzo dobra w robieniu henny, bo sobie wcześniej obejrzałam kilka pań, którym robiła brwi. Popytaj wśród znajomych, na pewno ktos zna osobę, która umie zrobić brwi tak, żeby wyglądały naturalnie. Innego sposobu na uzupełnienie brwi nie znam, niestety, a o przyklejanych w ogóle nie słyszałam.

Re: Brak brwi i rzes

#3
Musialam sobie kupic peruke bo mam chemie i o tym pisze bez skrepowania.i co wazne w sklepie maja nowosc - specjalny niemiecki cien do malowania brwi jak wypadna. Cien ma rozne kolory wiec sobie do swoicch najodpowiedniejszy dobierasz i dolaczone sa szablony zarysu brwi,prosta sprawa przykladasz na czolo i malujesz pedzelkiem i fajne rowne wychodza.
polecam wszystkim babkom co tego potrzebuja
stenka

Re: Brak brwi i rzes

#4
Ten cien faktycznie dobrze uzupelnia brak brwi , najbardziej pomocne sa szablony.Jak probowalam wczesniej narysowac kredka to kazda brew mi wyszla inna, a teraz szablon przykladam i jest idealnie tak samo po obu stronach a cien daje taka delikatna warstwe, o niebo lepiej.Uspakajaja mnie ze brwi szybko odrastaja,ale mnie dopiero wypadly ,pewnie przez 2 miesiace bede cieniem rysowac.

Re: Brak brwi i rzes

#6
A jak sie płacze to jak z tymi rzesami, nie odkleja sie?
A jak zmywacie te narysowane brwi, nie zostaje jaks krecha, albo jak sie czlowiek spoci to sie nie rozmazuja.
Banalne pytania zadaje - ale jak ktos juz to uzywa to moze mnie wspomoze rada .

Re: Brak brwi i rzes

#7
nie boj sie bo sie nie odklejaja.wiadono ze taki klej potrzyma pare dni
jak rana widziesz ze juz sie odlejaja to sama je odklejasz i kleisz na nowo zeby nie bylo jakiejs wpadki
brwi zmywam wieczorem jak sie myje, tonikiem i woda z mydlem.troche trzeba uwazac i nie pocierac rekami ,bo wiadomo ze sie poroamazujesz ale to jak z calym makijazem , w ciagu dnia trzeba tez cos poprawic
glowa do gory

Re: Brak brwi i rzes

#9
Ja tez juz moglam zapomniec , bo sporo czasu uplynelo.Mozna przetrwac ten okres , z tymi sztucznymi jak sie opanuje sztuke klejenia oko ladnie wyglada.Mozesz sobie wybrac na oslode jakie chcesz , dluzsze, gesciejsze.........
Pozdrawiam :)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron