Re: utrata włosów

#2
Witam, jeżeli chodzi o utratę włosów podczas chemioterapii, to wszystko zależy od organizmu i jego spam. Jednym wypadają już po pierwszej chemii, a innym dopiero po trzeciej, czwartej. Moim zdaniem wypadanie włosów zależy od zaawansowania choroby i od tego jakie leki się przyjmuje. Ale najlepiej spytać się swojego lekarza, on powinien udzielić dokładniejszej informacji.

Re: utrata włosów

#3
czy ktoś jest mi w stanie powiedzieć, czy wypadną mi włosy podczas chemii? jest jakiś sposób zeby jednak nie wypadły? bo wiem że się oszukuję ze mi nie wypadną, ale nic na to nie poradzę

Re: utrata włosów

#4
sonko, włosy podczas chemioterapii raczej wszystkim wypadają, zależy oczywiście od rodzaju chemii, ale i tak się pewnie mocno przerzedzą, nie ma sposobu żeby zatrzymać proces wypadania, ale pamiętaj że odrosną i to może ładniejsze, trzymaj się.

Re: utrata włosów

#7
bez wlosow ,wole sie nie ogladac,jak ET.nosze wiec chustke,calkiem fajna ale to w domu obleci .peruke kupie tylko musze miec papier .juz bylam z kolezanka i ogladalysmy, odwazylam sie zalozyc 1,podobno bardzo ladnie w niej wygladalam,sama nie potrafilam sie ocenic.ciezki tydzien mnie czeka :|

Re: utrata włosów

#9
zobaczysz sama jak bardzo bedziesz chciala juz chodzic bez peruki jak tylko zaczna odrastac , musisz jeszcze z pol roku poczekac , ale pociesz sie ze juz w maju jak piekne sloneczko bedzie to bedzie debiut nowych wlasnych wlosow, pewnie bardzo krotkich ale na nowo wlasnych :!:

Re: utrata włosów

#10
W zależności ile ma sie chemii!!! ale zazwyczaj juz przed ostatnia cos zaczyna sie pojawiac , cos w rodzaju meszku.Ale najważniejsze jest przeciez , aby chemia nam pomogla, wiec nie zadreczajmy sie utrata wlosow.......... :( One napewno odrosna ...ale co ze zdrowiem :?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron