Automatyczne F.U.E Trans-F.E.R metody

Ahojky wszystkich, którzy cierpią z powodu utraty włosów. Chciałbym podzielić się z wami nowych informacji i doświadczeń w zakresie najnowszych przeszczepu włosów. Są to tzw. Automatyczne Trans-FER przeszczepu włosów metodą FUE że wykorzystuje opatentowaną robot "PUNCH WŁOSÓW MATIC". To nowość w tzw przeszczep włosów. 3-cia generacji FUE.

Metoda ta sprawia, że ​​przez słowackich Koszycach CENTRUM w Chirurgii Plastycznej i Estetycznej.
Ukończyłam w chirurgii Koszyce latem tego roku. Jak już wcześniej metody Gazy i FUE, miałem pewne obawy jak to wszystko się okaże. Ale byłem mile zaskoczony, polecam go wszystkim tym, którzy planują lub rozważają przeszczep włosów. I pozwalają nastreliť 600 przeszczepów. Gdybym miał porównać i wskazać te, większość rzeczy po operacji, więc oprócz pracy z robotem tak, że gromadzenie i implantacji jest bardzo szybki niż starszy technik nie skalpel obszarze dárcovksá uzdrowił mnie przez 3 dni w miejscu, gdzie włosy nastrelili, był atak mimimálnému nowych włosów. W Koszycach zostali przeszkoleni w zakresie tej techniki trasnplantačný oddzielny zespół lekarzy, więc to rzeczywiście wysoce profesjonalny. Oprócz doświadczenia starszych metod transplantacji.

Gorąco polecam, kto będzie pozwól nastreliť włosów.
Koszt jest bardzo rozsądne, w przeliczeniu na przeszczep i przeszczepu wynosi € 3.20.
Więcej na iinfo: http://www.plastickachirurgia.sk/co-rob ... okołoprodukcyjne straty
email: centrum@plastickachirurgia.sk