Re: przeszczep gdzie?

#21
Rozne sa opinie , pisza niektorzy ze po przeszczepie tylko blizny zostaja na trwale a nie wlosy.
Na poczatek mozna mniej radykalnie zajac sie glowa - poczytaj co pisza inni o uzupelnieniach.
Wiem , ze to sie sprawdza .
Piszesz o duzej powierzchni , to chyba toppik juz nie zadziala ale tez poczytaj - maly koszt a efekty daje.

Re: przeszczep gdzie?

#23
trychologow jest coraz wiecej , jak widac tacy specjalisci sa w dzisiejszych czasach potrzebni , nie wiem czy to wynika ze wiecej jest osob z faktycznymi problemamai czy bardziej zzwracamy uwage na nasz wyglad.
wizyta i badanie na pewno nie zaszkoda a poznamy kondycje naszego wlosa od srodka latwiej potem cos zaaplikowac.
rozsadnie zaczac od trychologa i potem leczenie a nie w ciemno cos wcierac i lykac.

Re: przeszczep gdzie?

#24
Wydaje mi się, że ludzie zaczęli bardziej dbać o swój wygląd. W końcu jeszcze kilka lat temu też było sporo "łysoli" ale jakoś to tak bardzo nas nie raziło. Teraz w TV czy Hollywood prawie wszyscy mają bujne owłosienie i szary kowalski nie chce zostawać z tyłu! Na pewno warto dbac o swój wygląd, co do tego nie ma wątpliwości ":)

Re: przeszczep gdzie?

#26
Kazda nowa metoda daje nadzieje , po latach testow jest coraz skuteczniejsza i tansza.
Tak bylo z przeszczepami , kiedys raczkowalay i kosztowaly ogromne sumy , teraz juz sa coraz lepsze rezultaty , juz miejsze tez ryzyko ze sie nie powiedzie , poczekamy - dla nich to tez sa duze pieniadze , bo ilu facetow marzy o nierzednacych wlosach

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

cron