Re: przeszczep gdzie?

#13
Widzialem w Tv program sekrety chirurgii - nie ukrywam zaciekawil mnie ten odcinek bo widzialem wczesniej jego reklame i czekalem zeby go nie przegapic,Odcinek a moze to nawet jakas powtorka byla o przeszczepie wlosow.
Nie jest to takie proste i tanie, widok dla wrazliwcow ciezki i jeszcze myslisz ze to twoja glowa tak masakrowana.
Efekty u kazdego inne.Ludzie probuja .

Re: przeszczep gdzie?

#14
Az z ciekawosci poszukalem tego na ich stronie w necie , to jakis znany lekarz od przeszczepow byl.
Kupe kasy to kosztuje ale i tak nikt ci nie da gwarancji ze u ciebie wyjdzie.i co wtedy- twoja strata i podobno jeszcze wtedy moga byc widoczne blizny

Re: przeszczep gdzie?

#20
Cześc, mam 26 lat i mam prawie łysą głowę, no może nie prawie ale mam tak ogromne zakola, że to jest nie porozumienie.. w takim wieku? Jak ja sobie dziewczynę znajde ;/ teraz patrzą tylko na to, by był fryz, fura i komóra no :/ strasznie mi z tego powodu głupio.. nie czuje się z tmy dobrze no, są faceci którzy whlądaja oK a ja wyglądam śmiesznie :/ czytałem o wielu metodach tutaj: spam://spam.spam/uroda/rodzaje- ... -2855.html ale nie wiem czy to nie na problemy ludzi którzy mają jeszcze trochę włosów ale widza, żę im wypadają? u mnie to chya sensu nie ma bo mam tak łyse zakola że to dramat spam myślę o operacji ale nie w kraju, jak czytam opinie lekarzy u nas i tego ile z tego powodu mają konsekwencji to się boje... za granicą pewnie znowu drogo nie? a z kasą nie ma lekko ;/ w sumie to chyba austria czy też niemcy są podobno najlepszym wyborem???

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

cron