Re: lysienie placki a przeszczep

#2
hej, ja bym przeszczepu w aa nie robił, szkoda czasu i pieniędzy. Łysienie plackowate ma to do siebie, że sobie wędruje. Zrobisz przeszczep w jednym miejscu, a za miesiąc włosy wypadną w innym. Ja już jakiś czas się z tym zmagam, i powiem że rezultaty pomału widać. Nie wiem jak długo chorujesz, ale w aa mieszki włosowe są cały czas gotowe do normalnego funkcjonowania. Leczysz się pewnie, więc tak od razu się nie poddawaj.
Ja tam jestem pozytywnie nastawiony i tobie też tego życzę :)

Re: lysienie placki a przeszczep

#3
hej emil
szkoda pieniędzy na przeszczep włosów, jeśli masz łysienie plackowate to przeszczep ci będzie na nic. Zrobisz je w jednym miejscu, a za miesiąc włosy ci wypadną w innym. Szkoda zachodu. Nastaw się po prostu, że leczenie trochę potrwa, ale będzie wszystko OK.

Re: lysienie placki a przeszczep

#4
Witam,

Zauważyłam, że szukacie Państwo sposobu w walce z wypadającymi włosami.

Reprezentuję Klinikę Przeszczepiania Włosów i chciałam Państwa zainteresować naprawdę skuteczną metodą, która gwarantuje, że włosy pozostaną na głowie już na zawsze



Oto kilka informacji na temat transplantacji włosów:

Przeszczepianie włosów polega na przenoszeniu zdrowych cebulek włosów, pobranych najczęściej z tyłu głowy, w miejsca łysiejące. Do przeszczepu pobiera się włosy niezagrożone wypadaniem, dzięki temu w nowym miejscu pozostaną do końca życia. Efekt widoczny jest już po trzech miesiącach, bo tyle trwa powrót aktywności przeszczepionych mieszków włosowych. Po roku od zabiegu włosy osiągną długość ok. 9 – 12 cm. Sam zabieg nie jest bolesny, gdyż odbywa się w znieczuleniu miejscowym. Tego typu operacje są całkowicie bezpieczne i rekomendowane praktycznie wszystkim osobom, a także tym które utraciły włosy w wyniku poparzenia lub częściowej utraty włosów po naświetlaniu.

Pierwszym etapem takiego zabiegu jest konsultacja. W przypadku Kliniki Przeszczepiania Włosów pierwsza, wstępna konsultacja może odbyć się nawet przez Internet. Wystarczy przesłać zdjęcie głowy z mokrymi i zaczesanymi do tyłu włosami. Na tej podstawie specjalista określi, jaki jest stan owłosienia i czy aktualna ilość posiadanych włosów kwalifikuje się do przeszczepu ich w miejsca łysiejące. Następnie umówieni zostaniecie Państwo na wizytę w Klinice, gdzie specjalista przeprowadzi dokładny wywiad lekarski i zaplanuje przeczep.

Więcej informacji na temat zabiegu i jego kosztów na stronie: spam.spam



Zapraszam na konsultacje.

Re: lysienie placki a przeszczep

#5
Jesli ktos mnie zapewni ze zabieg na pewno sie uda i wlosy sie przyjma i beda rosly to od razu sie zdecyduje.
Radze sobie sypiac na przerzedzenia topik i spryskuje lakierem potem zeby go troche utrwalic na wlosach,jak placki sie powieksza to juz mam namiary na zrobienie polperuki.
A moze same mi odrosna bo z tym cholernym lysieniem nic nie wiadomo

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron