Re: Co na odchudzanie?

Niestety z własnych doświadczeń wiem, że nie jest łatwo znaleźć coś dla siebie. Na mnie jedne diety działały lepiej, inne gorzej. Pomogło praktycznie całkowite odstawienie cukru - widać mój organizm akurat tego nie był w stanie przetrawić. Najgorsze jest to, że po prostu kocham słodycze... ;)

Re: Co na odchudzanie?

No niestety jeśli się chce dobrze wyglądać to trzeba się zdobyć na poświęcanie, sama dieta nie daje wiele trzeba jednak jaką aktywność fizyczną włączyć w to. Oczywiście przy ćwiczeniach dobrze jest też stosować odpowiednie suplementy. Wiem to po sobie bo ja starałem się jeść zdrowo i ćwiczyłem dużo i efekty były marne... zacząłem się denerwować już tym i postanowiłem, że spróbuję czegoś co przyspieszy efekty. Byłem szczerze mówiąc zaskoczony, bo efekty były widoczne bardzo szybko, a ja czułem się dobrze, jak chcecie poczytać sobie coś więcej o tym to tutaj wywiązała się cała dyskusja na ten temat http://forum.jestemfit.pl/sukcesy-w-odchudzaniu/17119-berrator-nowy-spalacz-tluszczu-jakie-macie-opinie-3.html opinie są pozytywne a ja z mojej strony podpisuję się pod tym rękami i nogami :)