Jak zlikwidować lupież

#1
Zalogowałam się na tym forum, ponieważ mój mąż ma kłopot z łupieżem... Kilka tygodni temu pojawily się pierwsze oznaki. Kupiłam mu męski szampon przeciwłupieżowy, ale nie przynosi wielkich efektów... Czy macie jakieś sprawdzone preparaty? Mąż na razie o dermatologu nie chce słyszeć ;)

Re: Jak zlikwidować lupież

#2
Nie wiem jaki jest Twój stosunek do ziół. Dla mnie i mojego męża najlepsza jest mieszanka ziołowa (można użyć herbatek) z mięty , rumianku i tataraku. Zaparzyć, dodać koniecznie kilka kropli cytryny i użyć do ostatniego płukania. Na chwilę zawinąć w ręcznik. Zwykle wystarczą 1-2 mycia.

Re: Jak zlikwidować lupież

#4
ja miałam kiedyś okropny łupież i kupiłam sobie zwykły szampon dla dzieci, do tego lekka odżywka którą się spłukuje i po jakimś czasie mi przeszło. A teraz co chwila kupuję inny szampon bo słyszałam że łupież można mieć jak się ciągle używa tego samego szamponu.

Re: Jak zlikwidować lupież

#8
Ja długo męczyłąm się z łupieżem. Najpierw sama próbowałam kmbinować z jakimiś oczyszczającymi albo mocno nawilżającymi szamponami. Brałam jakieś suplementy diety aż wkońcu byłam już taka załamana że udała się do dermatologa który niestety nic nowego mi nie powiedział. Odczekałam troche czasu aż lupież sam przeminął..

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron