Re: szampon do cienkich włosów

#2
Czesc
Ja znam ,nazywa sie Toppik .Jest i szampon i odzywka.Myjesz glowe jak zwyklym szamponem , a faktycznie wlosy sa grubsze i wygladaja jakby bylo ich wiecej.I wydaje mi sie ze zrobily sie mocniejsze , uzywam juz 2 miesiace tych kosmetykow.Dla mnie rewelka,polecam.
Ruda

Re: szampon do cienkich włosów

#3
hej Asiula, ja też stosuję topik, szampon, odżywke i tonik do wcierania. Jestem bardzo zadowolona z efektów, mam dużo gęściejsze włosy, lepiej mi się układają i ładnie błyszczą. Śmiało możesz te kosmetyki kupić, są naprawdę skuteczne.

Re: szampon do cienkich włosów

#7
ostatnio kupiłam takie granatowe gliss kura na objętość, sprawdza się super, garnier fructis nie polecam, włosy wyglądaja bardzo niepuszyście, moje na pewno, i jeszcze fajny jest jedwab ale na połowę włosów, bo jak od nasady to zaraz są tłuste. to tyle moich doświadczeń.

Re: szampon do cienkich włosów

#10
Ja caly czs wierze ze dobre odzywianie i zdrowy tryb zycia ma ogromny wplyw na kondycjw wlosow. Ale mamy rozne geny i rozne wlosy , czasami najlepszym szamponem jest najprostszy kosmetyk np.szampon ziolowy , ale po to opracowuja nowe kosmetyki wzbogacone keratyna aby je stosowac do pogrubienia wlosow. Tez czytalam o serii Toppek , mysle ze warto to wyprobowac .Cena jeszcze dla ludzi, a o efektach pisza ze rewelacyjne :!:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron