wlosy zima!!!!!!!!!!!!!!

#1
Ludzie jak sobie teraz jak tak zimno radzicie z wlasnymi wlosami,Musze nosic czapke bo przeciez glowa odpada od mrozu - i tu problem , wchodze do pracy musze jakos wygladac !!!! sciagam czapke a tu najpierw wlosy staja deba bo takie naelektryzowane a potem jak je troche zwilze i przyczesze to po fryzurze ,nic nie mozna zrobic , dramat .Jakie macie sposoby ???????????? przeciez nie moge w pracy uzyc kilo lakieru i miec helm na glowie. :shock:

Re: wlosy zima!!!!!!!!!!!!!!

#2
odżywka przeciwko elektryzowanu włosów chyba tylko. A może zmień czapkę na taka z naturalnych włokien, wełnę czy coś, to może taka nie bedzie elektryzować włosów, nic innego ci nie podpowiem bo mi jakoś włosy się nie elektryzuja, chociaż przylizane to są :D ale kupiłam sobie puder na zwiekszenie objętości włosów i muszę powiedzieć, że działa.

Re: wlosy zima!!!!!!!!!!!!!!

#4
Mam ten sam problem. Najbardziej w zime irytuje mnie to, że latają wszędzie od tego wiatru. Nienawidzę nosić czapki ale po paru chorobach nie mogę sobie pozwolic na jej nienoszenie. Gdy ją zdejmuje moje wlosy są przyklapniete albo stają deba. Moim jedynym sposobem jets mycie ich codziennie..

Re: wlosy zima!!!!!!!!!!!!!!

#5
Miałam to samo i nawet znalazłam rozwiązanie. Kupujesz folię termokurczliwą ewentualnie spożywczą (np. tutaj ją mają spam://spam.spam/?nasza-oferta,29 ) i jakąś dobrą odżywkę do włosów (najlepiej z Fructisa tą pomarańczową) Nakładasz odżywkę na włosy, owijasz folią włosy i zostawiasz tak na 5 minut. Po tym czasie odwijasz folię, spłukujesz włosy i ich nie suszysz, dajesz im samodzielnie wyschnąć. Mnie bardzo pomogło, w ogóle przestały mi się elektryzować. Polecam! :) :) .

Re: wlosy zima!!!!!!!!!!!!!!

#8
Nienawidzę zimy przez to, że moje włosy wyglądają wtedy tragicznie. Czapki nie noszę - zamiast niej wolę nauszniki. Jednak włosy elektryzują mi się nawet od samego szalika. Potem wypadają i są okropne... Jedynym rozwiązaniem dla nich jest wiązanie w warkocze :(

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron