jak pokryc siwizne

#1
CZESC
Ja zapytam jak mozna pokryc poczatki siwizny .Mam proste ,grube wlosy wkolorze brazu jasnego.Pojawiaja sie juz w nich pojedyncze siwe ale widoczne wlosy,czy jest jakis srodek mniej inwazyjny niz farba zeby je pokryc- jakas plukanka szampon.
Tak zeby zaczac samemu a nie od razu do fryzjera na farbe na cala glowe.
Jak ktos ma wyprobowana metode to prosze o zdradzenie sekretu.

Re: jak pokryc siwizne

#2
Cześć

Wella ma kosmetyk ,który się nazywa Mousse pigment czy jakoś tak. Jest to pianka koloryzująca, która w bardzo fajny sposób farbuje facetom włosy ( w naturalny- nie widać ze to farba) Ale to jest dobre jak facet ma mało siwych. Mój chłop kiedyś używał to ale niestety jest już jak gołąbek i to już się nie nadaje dla niego.

Pozdrowionka
Z.

Re: jak pokryc siwizne

#3
Oj Basieńka zauważyłam dopiero później ,że pisze do kobiety. Przepraszam
Niestety ten kosmetyk jest chyba tylko dla facetów ale lepiej się dowiedz bo tylko kupowałam to mojemu staremu bo ja tego problemu nie mam. Możliwe ,że jest wersja dla kobiet

Z.

Re: jak pokryc siwizne

#7
Wydaje mi się, że najlepiej będzie pójść do fryzjera, albo niech zaufana osoba, która ma doświadczenie z farbowaniem pomoże Ci z tym. Chociaż opcja z fryzjerem jest pewniejsza, przynajmniej pomoże odpowiednio dobrać kolor i będzie mniejsze prawdopodobieństwo tego, że coś się nie uda.

-

#8
jako osoba starej daty, trochę się gubię w zawiłościach świata wirtualnego.
Ostatnio parę osób namawiało mnie do założenia bloga z moimi rękodziełami. Ale - uwiercie mi - naprawdę nie mam pojęcia, jak się za to zabrać. Jeśli znajdzie się ktoś, kto zechce mi to wytłumaczyć jak 5-letniemu dziecku, to będę wdzięczna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron