Re: farbowanie włosów

Drastyczna zmiana koloru wlosow i potem utrzymywanie tego koloru to sa najbardziej obciazajace wlosy . zwlaszcza rosjasnianie ciemnych wlosow bo blonu , tu juz trzeba sie liczyc z tym ze to nie sa zarty.
Chemii sporo nasze wlosy przyjma najpierw przy odbarwianiu a potem przy farbowaniu
Radze zapytac fryzjera o ewentualne skutki uboczne

Tak jednoznacznie to ciężko powiedzieć, co może być przyczyna tak nagłego wypadania. Ja farbuję włosy często i nigdy skutkiem nie była masowa utrata włosów, więc poszłabym w inną stronę (choć że u mnie tak jest, nie znaczy wcale, że u Ciebie jest podobnie). Z tego co wyczytałam na http://www.jeanlouisdavid.pl/jak-zapobi ... -mezczyzn/ najlepszą metodą w takiej sytuacji jest po prostu obcięcie włosów, co prawda artykuł tyczy się mężczyzn, ale myślę, że to może być dobry pomysł też dla Pań. Mi włosy masowo nie wypadają, ale są bardzo cienkie - i właśnie chce je radykalnie obciąć, prawie na "0".

Najlepsze na włosy są domowe kuracje, jak mamy trochę czasu to bardzo polecam. Olejek rycynowy, miód, żółtko, oliwa, mnóstwo przepisów na maski jest w necie, warto trochę poszukać i wybrać najlepszą dla naszych włosów, czy to farbowanych, czy słabych, czy wypadających...