Re: Gdzie na wakacje?

Tunezja to nie jest zły pomysł. Chyba najgorsze mają już za sobą, wiec można spróbować spędzić tam wakacje. W tym roku będą to wakacje bez psa i to od dłuższego czasu. Na ostatnich byliśmy właśnie w Tunezji kiedy piesio został u rodziny. Było to 11 lat temu w Port El Kantau. Przez okno widzieliśmy plażę w tym miejscu gdzie kilka lat później strzelał ten wariat. To było spokojne miejsce, a ludzie bardzo mili. Wybraliśmy się nawet bez żadnego przewodnika, pociągiem i autobusem podmiejskim do El Jam. Wracaliśmy stopem do Sousse. Teraz nie wiem czy byśmy się odważyli na takie ekstremalne wycieczki, ale pobyt w hotelu przy plaży.... Czemu nie? A kiedy się wybierasz i z jakiego biura? Widziałem ceny po 1600 zł za dwa tygodnie z pełnym wyżywieniem. Czarnogóra pod namiotem wyjdzie nawet drożej.
-------------------------------------------------------------------
Pozycjonowanie stron internetowych - New Project Łódź - http://www.newproject.biz.pl

Ja z chęcią pojechałbym do Gruzji. Przepiękne krajobrazy, słyszałem też, że ludzie są bardzo mili. Lista miejsc jest bardzo długa, jeszcze na nic się nie zdecydowałem. Jednak powoli trzeba będzie coś zarezerwować. Zastanawiam się też nad Hiszpanią.

Najważniejsze to jechać tam gdzie jest ciepło i pogoda będzie dopisywać. Ja w tym roku chyba wybiorę Chorwację. W sumie to bardzo popularne miejsce a jest tak pięknie. Moi znajomi jeżdżą co roku i mówią, że co roku znajdują tam coś co ich zachwyca.