jak pielęgnować

#1
hej, nasłuchałam sie różnych teorii na temat dbania o peruki, że się jej nie myje, że trzeba oddać do specjalnego zakładu żeby ją odświeżyć, że można samemu ją umyć w płynie do naczyń. Jak to jest naprawdę? Mnie peruka będzie potrzebna przez dłuższy czas i chcę żeby była ładna jak najdłużej. To będzie moje pierwsze doświadczenie z peruką, stąd moje pytanie. Proszę o odpowiedź osoby, które perukę noszą i mają doświadczenie w tej kwestii. Dziekuję.

Re: jak pielęgnować

#2
witaj
do pielęgnacji peruk naturalnych i ze sztucznego włosa są specjalne kosmetyki. Jak bedziesz kupować peruke to zapytaj o szampon i balsam, w sklepie gdzie są peruki powinny być również środki do ich pielęgnacji. I dobrze, że się o to spytałaś, bo widzę że ludzie dziwne pomysły mają. ;)

Re: jak pielęgnować

#4
ja swoją perukę podcięłam u fryzjera, ale ja mam naturalną, nie wiem jak jest z peruką syntetyczną, ale trochę chyba można ją skrócic. Ale ja na twoim miejscu zapytałabym w sklepie gdzie perukę kupowałaś, co mozna zrobić jak końcówki trochę zbrzydły.

Re: jak pielęgnować

#5
Witam! Nie mam pojęcia dlaczego nie pójdziecie do sklepu, albo inaczej w momencie zakupu każdy sprzedawca zobowiązany jest udzielić odpowiedniej porady na temat pielęgnacji peruki syntetycznej, jak również naturalnej, nie sądzę żeby którejś z Was powiedziano o praniu peruki w środkach do tego nie odpowiednich!!!!(jak np. płyn do mycia naczyń) Ja sama kupiłam syntetyk no i wszystkie pytania odnośnie pielęgnacji jak i samego użytkowania miałam wyczerpujące. Więc moje drogie nie słuchajcie laików tylko szybciutko tuptajcie do sklepu w którym kupiłyście perukę.Pozdrawiam

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

cron