peruka dla dziecka

#1
Witam
Moja coreczka jest w trakcie leczenia , i teraz mamy wazna dla niej uroczystosc. poradzcie gdzie moge kupic dziecieca peruke - dziewczynka ma 9 lat. w takiej sytuacji cena nie odgrywa znaczacej roli ale to zeby peruka byla o fasonie i kolorze stosownym do wieku i wygladu dziecka. Ogladalam w sklepie peruki dla doroslych,proponowano mi ich podciecie ,ale one nie beda nawet po poprawkach dobrze wygladac na dziecka glowie
Prosze o pomoc, jeszcze mam troche czasu do maja . Mieszkamy pod Tarnowem.

Re: peruka dla dziecka

#2
Witam
Kupowalam razem z mama w zeszlym tygodniu peruke dla mojej mlodszej siostry ,chyba podobny problem i uroczystosc.Siostra ma 9 lat i jest raczej drobna dziewczynka ,ale udalo sie kupic dobrze dopasowana peruke dla niej i w podobnym do jej koloru wlosow.My kupowalysmy z dluzszymi wlosami,mozna je zwiazac w kucyk ,warkoczyk, sa rowniez krotsze fryzuki z grzywka.Peruki sa w roznych cenach,nasza kosztowala 450 zl ale my mialysmy recepte to zaplacilysmy tylko 200zl. Podaje Pani adres tego sklepu Krakow,ul.Szlak 24 . Z okolic Tarnowa to nie jest daleko .
Zycze udanego zakupu .

Re: peruka dla dziecka

#3
Bylam zmuszona rowniez kupic wlosy dla coreczki,przykre doswiadczenie,ale na szczescie udalo sie mi wybrac dla niej ladna dziewczeca fryzurke, ktora o dziwo dobrze lezala na malej dzieciecej glowie.Peruka ma, dodatkowo paski sylikonu ktore powoduja ze mocniej sie trzyma na glowie,a u ruchliwego dziecka to jest bardzo wazne.model nawet nie byl bardzo drogi,po skorzystaniu z refundacj doplacilam 150 zl ,wiec nie jakas straszna kwote.Warto bylo .Podpowiem jakby ktos szukal ze sa to peruki francuskiej marki.

Re: peruka dla dziecka

#6
To bylo juz dawno i szczesliwie juz mozna o tym zapomniec ale sie sprawdzila gotowa peruka z silikonem , tym bardziej ze dziecko nie nosi peruki caly dzien , w szpitalu wszystkie sa bez wlosow .Trzeba zapytac o taki model z silikonem i na pewno go przymierzyc ,nie moze byc za luzna.

Re: peruka dla dziecka

#7
Niestety nie ma gwarancji, że dzieciaki nie będą się ciągnąć za włosy, dzieci w tym wieku to mają pomysły które dorosłym do głowy nie przyjdą, tak że zawsze jest niebezpieczeństwo, ze peruka może z głowy zostać niestety zdjęta.

Re: peruka dla dziecka

#10
Z dzieckiem jest trudno , zazwyczaj w trakcie chemioterapi i tak wszystkie w szpitalu chodza bez niczego na glowie , wszystkie tak wygladaja wiec nie czuja sie dziwnie.
trudniej jest jak jest w domu i spotyka sie ze zdrowymi dziecmi , peruka pomoze .
wogole trudno kupic dobrze wygladajaca peruke dla dziecka.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości

cron