peruka

#1
Dzień dobry. Mam prośbę: potrzebuję informacji na temat peruk. Moja znajoma będzie jej zaraz potrzebować, a nie wiemy jakie peruki są najlepsze i najbardziej komfortowe. Słyszałam, że są peruki z włosów sztucznych i naturalnych, i też okazjonalne (ale te to chyba raczej na imprezy). Bardzo proszę o informacje na ten temat i z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.

Re: peruka

#2
Cześć . Jeśli chodzi o peruki to to, jaką wybierzesz zależy od tego czy lubisz zmieniać fryzury i układać włosy. Jeśli tak to bardzo polecam peruki z włosów naturalnych europejskich. Ja taka mam i po prostu rewelacja. Ale jak nie lubisz sie czesać, to peruka syntetyczna (czyli z włosów sztucznych) będzie idealna. Obecne peruki syntetyczne są takiej jakości, że na oko nie odróżnisz jaki to włos, czy naturalny czy nie. A peruki okazjonalne to, tak jak się domyślasz, tylko na jakieś wyjścia. Na co dzień do chodzenia nie bardzo sie nadają. Powodzenia w poszukiwaniach. :)

Re: peruka

#5
Witaj, jeśli chodzi o peruki imprezowe, a do codziennego użytku, to jest bardzo duża różnica. Peruki imprezowe mają plastikowe przedziałki, włos jest gorszej jakości, nadają się tylko na okazjonalne wyjścia. Natomiast peruki do codziennego użytku są wykonane z lepszych materiałów (wyglądem mało różnią się od peruk naturalnych). Znam się trochę na perukach ,bo sama noszę z włosów naturalnych, można je modelować i układać. Peruki z włosów sztucznych mają fryzury już na stałe, nic się z nimi nie robi ale niestety starczają tylko na parę miesięcy. Pozdrawiam.

Re: peruka

#6
Hej, słyszałam, że są teraz takie peruki z włosów sztucznych, które można układać i modelować.Czy ktoś mógł by coś więcej napisać na ten temat?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

cron