kupno peruki

#1
Dzień dobry
Muszę sobie sprawić peruke, ale niestety mam problem z pokazaniem sie komukolwiek z moja łysą głową. Myślę o kupnie peruki w internecie. Oglądałam różne strony z perukami, bardzo ładne są, ale trochę się obawiam, że nie dostanę tego co zamówię. Jeśli ktoś z Was kupował perukę w ten sposób, to proszę o opinię. Dziekuje

Re: kupno peruki

#2
hej miraszka
ja z początku też się bardzo wstydziłam pokazać bez włosów, i zastanawiałam się nad kupnem peruki w necie, ale mi to wyperswadowali. A konkretnie współpacjentki na mojej sali. W internecie faktycznie wszystkie modelki są piękne w perukach, ale to nie znaczy że ty będziesz wyglądać tak samo. Wiem, że ciężko ci się pokazać ludziom, ale wybierz się do paru miejsc, gdzie peruki sprzedają i się chociaż niezobowiązująco rozejrzyj, to nic nie kosztuje. Zobaczysz jak to wszystko wygląda, oswoisz się z tematem, a w niektórych sklepach są przymierzalnie żeby się schować przed ludźmi. Uwierz mi, że to wcale nie jest straszne, a za to będziesz miała pewność że wybrałaś perukę w której wyglądasz naprawdę dobrze.
Weź dla odwagi bliska ci osobę, która doda odwagi i głowa do góry ;)

Re: kupno peruki

#3
cześć miraszka
jestem tego samego zdania co dora, lepiej kupić peruke w sklepie, gdzie możesz ją przymierzyć i obejrzeć. I to jest dobry pomysł, żeby pójść do kilku sklepów, zorientujesz się jak to wygląda cenowo, różne modele sobie obejrzysz.
Trzymaj się, pozdrawiam

Re: kupno peruki

#4
Witajcie dziewczyny,
miałam ten sam problem co Miraszka .Wstydziłam się kupić sobie perukę. Nie mam już włosów na głowie i nie mogłam się odważyć na przymierzanie w sklepie. Gdy weszłam na forum i poczytałam sobie, że nie tylko ja mam takie problemy, jestem już odważniejsza. I chyba się zdecyduje na mierzenie i kupno w sklepie. Dziękuję wszystkim za porady.N.

Re: kupno peruki

#5
CZESC DZIEWCZYNY
Ja radze tylko w sklepie kupowac i to takim najlepiej jak obsluga wam pomoze mierzyc,pokaze rozne wzory i kolory.
Dopiero wtedy zobaczycie jak jest roznica miedzy taka peruka na wlasnej glowie a jej wygladem na zdjeciu.Ja sobie wybralam wczesniej kilka modeli w necie ,jak je przymierzylam to byla komedia,gdybym tak kupila to by byla nie do noszenia.
Po przymiarkach wybralam naprawde fajna fryzurke.
To naprawde najwazniejsze zeby przymierzyc i dopiero wybierac to co sie widzi na sobie.
Odwagi.

Re: kupno peruki

#6
hej dziewczyny
jak miło wiedzieć, że inni ludzie przejmuja się cudzymi problemami i że w ogóle to kogoś obchodzi. Bardzo Wam za to dziekuje. Przemyślałam sobie wszystko i tez uważam że lepiej się wybrać do sklepu po peruke, niż ryzykować jakiś bubel z internetu. Już nawet sobie trochę sklepów odwiedziłam, i faktycznie nie jest tak okropnie jak myślałam. Ale jeszcze się nie odwazyłam na mierzenie.
Pozdrawiam Was serdecznie :P

Re: kupno peruki

#8
bambi pisze:a kiedy powinno się nosić perukę? jak się ma włosy to można? czy trzeba chorować?


Dziwne pytanie :) pewnie ze mozesz sobie nosić perukę przecież to nie jest w żaden sposób zakazane hahahah jak Cię tylko stać to sobie kup ile chcesz i co dzień zakładaj inną
p.s.
pytasz czy trzeba chorować :) to co wybierasz utratę włosów po chemii czy dowolną formę łysienia ?

Re: kupno peruki

#9
To juz nieaktualne ...wszystko wiem .a pytalam poniewaz mojej babci kolezanka kupila peruka gdzies na placu i wylysiala od niej ,dlatego uwazam ze pytanie bylo na miejscu i baaaardzo madre

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

cron