peruka dla 6-o latki

#1
Witam wszystkich,
moja córeczka choruje na łysienie plackowate od 4 lat.Wszelkie próby leczenia nie przyniosły efektów.Włoski raz odrastają,raz wypadają.Pogodziliśmy się z tą nieprzewidywalną chorobą,traktujemy ją jak defekt kosmetyczny.
Córkę zaczyna krępować brak włosów,postanowiliśmy więc, zrobić jej perukę.
I tu zaczyna się problem.Może ktoś z państwa wie coś o klinice HAIRLAB.Zajmują się niechirurgicznym uzupełnianiem włosów.Wygląda to pięknie,ale czy na pewno zda egzamin 6-o letniej dziewczynce.Chciałabym,aby moja córeczka odczuwała jak największy komfort nosząc perukę.Sztuczne włosy w HAIRLAB są dość drogie,ale cena nie gra roli.Najważniejsze aby spełniły swoją funkcję.Może ktoś z Państwa nosi takie niechirurgicznie uzupełnione włosy?

Re: peruka dla 6-o latki

#2
hej hanielo, ja noszę system już jakiś czas i jestem bardzo zadowolona, zanim się zdecydowałam to przeszukałam cały internet żeby się czegoś dowiedzieć, ale ja nie robiłam w hairlabie, a jesli chodzi o system dla dzieci to myślę ze spokojnie możesz iść na spotkanie jak juz wybierzesz sobie kto ma robić system i tam się wszystkiego dowiesz dokładniej. Pozdrawiam.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

cron