Re: peruka w czasie chemii

#34
sonka pisze:słuchajcie, czy w czasie chemii zawsze włosy wypadają? a jak wypadną mi to jak mam perukę kupić? gdzie? to się tak idzie do sklepu i się od razu kupuje, czy w necie? to się w ogóle da nosić? nie wygląda się jakby ci coś na głowie usiadło?

Najlepiej kupis peruke w sklepie medycznym . Wiadomo ze pod taka wlosy odrosną lepiej nie odważać sie nosic jakiejs chinskej bo za te to nie ręczę

Re: peruka w czasie chemii

#36
wow, ale jad. Dziewczyny nie ma co narzucać swojej opinii komuś i wylewać swoje żale. Najlepiej jak ktoś ma problem z włosami czy po chemii czy przez łysienie plackowate czy inne cholery, pójść w odpowiednie miejsce- jakiś dobry sklep perukarski i spróbować na żywo z czym to się je. Wybór w perukach jest ogromny i dla każdego znajdzie się coś dobrego, a jak ktoś nie lubi peruk to i chusteczki jakieś przyzwoite się znajdą. Moim zdaniem jak się peruki czy syntetycznej czy naturalnej nie założy to nie ma co gdybać. Sonka, wrzuć na luz i zacznij szukać czegoś dla siebie bez niepotrzebnych uprzedzeń z neta.

Re: peruka w czasie chemii

#40
Jeśli potrzebujecie pogrymasić w wyborze peruk to znalazłam fajny sklep w Katowicach, strasznie duży wybór, mają również peruki z naturalnego włosa. Ja akurat jestem bardzo wybredna, dlatego pisze że to dla grymaśnych nas :) na ulicy Rostka 3 się mieści. To jest link na ich stronę spam://rokoko.spam/peruki-katowice

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości

cron