gdzie przystrzyc peruke

#1
witam
Mam fajna peruke,ale troche jest w niej zadluga i zagesta grzywka.Myslalam zeby ja podciac troszeczke ale nie wiem czy moge to sama zrobic nozyczkami,czy musi to podciac fachowo fryzjer.
Ktos z was juz podcinal peruke,
Prosze o rade.
Dzieki z gory

Re: gdzie przystrzyc peruke

#2
witam
Jeśli masz perukę do podcięcia, to lepiej nie rób tego sama. Ja sobie znalazłam super fryzjera, który rozumie, że raz podcięte włosy w peruce już nie odrosną. Najlepiej zrób wywiad wśród osób, które peruki noszą już jakiś czas, na pewno będą wiedziały, gdzie taki fryzjer jest. Ja swojego znalazłam w taki właśnie sposób. A samo podcięcie nie jest wcale drogie. I nie obcinaj od razu dużo, lepiej po pół centymetra parę razy. Żeby nie przedobrzyć.
Powodzenia :)

Re: gdzie przystrzyc peruke

#3
czesc
Jeżeli chodzi o Twoje pytanko gdzie i jak przystrzyc peruke, to tez moge Ci poradziec ,abys tego nie robila sama. Musi to zrobic fachowiec, aby nie stracila fasonu i wygladala dobrze.Posluchaj naszych rad i zorientuj sie gdzie mozesz to zrobic ,bo nie kazdy fryzjer tego sie podejmie.

Re: gdzie przystrzyc peruke

#4
potrzebuję perukę i nie wiem za bardzo gdzie ją kupić. Przez internet się obawiam, bo to moja pierwsza peruka i nie bardzo wiem, na co zwracać uwagę. Dlatego wolałabym w sklepie, ale jak byłam w jednym to nie było z czego wybrać. Czy są w okolicach Opola sklepy z perukami, gdzie tych peruk jest trochę do wyboru?

Re: gdzie przystrzyc peruke

#7
Najlepiej podejść do specjalistycznego sklepu i tam nabyć perukę. Wiem ,że we Wrocławiu jest taki sklep mają bardzo duzo peruk , tam można sobie coś wybrać i nie podcinać bo każda ingerencja fryzjera może skończyć sie fatalnie.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

cron