Re: peruka z prawdziwych wlosow

#51
Czesc
Widac ,ze nie tylko ja mam takie problemy tak jak Ty po wielu spotkaniach i przemysleniach zdecydowalam sie jednak na kupno gotowej peruki z włosow slowianskich, bo jak mierzylam inne zwłosow indyjskich to dopiero wtedy widac roznice. tak jak pisalam wczesniej mam plany zakupu jeszcze w tym miesiacu.

Re: peruka z prawdziwych wlosow

#52
Mam naprawde piękną nową fryzurę , wybrałam po zmierzeniu parunastu , może i wiecej modeli taką co najlepiej leżała i oczywiście wyglądałam w niej najlepiej . Jest z polskich włosów , jak dotykam to nie czuję różnicy że to nie moje .Co z tego ,że to peruka jak ratuje moją sytuację . Dopiero się przyzwyczajam .

Re: peruka z prawdziwych wlosow

#56
dominka pisze:Jak to wyglądało ? Po prostu poszłaś do takiego sklepu i kupiłas perukę bez żadnych pomiarów i wcześniejszych przymiarek ?

Nie kupiłam od razu , byłam w sklepie i ogladałam natury indyjskie i z polskich włosów.Potem analiza co lepsze , co sie sprawdzi , kalkulacja wydatków.
Potem mierzenie , ale bez pomiarów i czekania , po prostu mierzenie z kilkunastu róznych peruk ,żeby wybrać teę najlepszą .
I myślę,że tę najlepszą dla siebie wybrałam bo juz sie przyzwyczaiłam a włosy są bardzo ładne . Cieszę sie że podjęłam decyzje.
Pomogła mi koleżanka , która oceniała jak w każdej wygladam .
Ona + panie w sklepie i ich rady pomogły bardzo.

Re: peruka z prawdziwych wlosow

#57
Już wiem znacznie więcej i jestem wdzięczna za podpowiedzi.Mam ustalony termin do dermatologa ale tylko po to by dostać tę ulgę na perukę. Na teraz już zwątpiłam w leczenie. Mam nadzieje, że poprawa samooceny pomoże włosom.
Jak po takim okresie noszenia się w niej czujesz?

Re: peruka z prawdziwych wlosow

#58
Coraz pewniej.Rano to juz automat - zdejmuję ze stojaka i zakładam i gotowa jestem. Podpowiem , że wieczorem ją zawsze dopieszczę ale nie jest to trudne a włosy sa piękne. I ona już 'dopasowała " sie do mnie.
A opinie innych są tak budujące dla mnie , wszyscy mówią że to najlepsze co mogłam dla siebie zrobić .

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

cron