Re: peruka z prawdziwych wlosow

#76
Jestem już po . I po dermatologu - okazał się super rozumiejącym sprawę , kwestia refundacji nie robiła żadnego problemu . A potem zakup , dzięki info tutaj nastawiłam się na naturalną i wybrałam , wszyscy mówią że doskonale. Nie jest to długa fryzurka , taka w sam raz do szyi. Ładna jest bardzo . Muszę sie z nową sobą oswoić .Też tak miałyście na początku?

Re: peruka z prawdziwych wlosow

#77
Też . Najtrudniej było się przyzwyczaić do dużej ilości włosów , dużej dla mnie ale dla innych to normalna ilość. Mam już prawie 2 miesiące i jestem całkowicie z nią "oswojona". Najważniejsza była opinia innych , a że się podobałam więc zadowolnenie mega !!!!

Re: peruka z prawdziwych wlosow

#78
Czesc
Czyli nasze podpowiedzi pomogly w decyzjach fajnie ze moglysmy pomoc teraz zobaczysz sama jak to jest miec komfort noszenia , a przedewszystkim jak poprawia sie samopoczucie ,a dla nas babek to jest najwazniejsze. Dla mnie tez poczatek byl trudny , masz wtedy wrazenie ze wszyscy patrza na Ciebie i cos tam gadaja, ale to tylko zludzenie i przewrazliwienie jest.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

cron