pytanie o peruke

#1
Witam
Czy ktos moze mi powiedziec cos na temat zalet "sztucznej skory" w perukach , czytalam o tym ,czy to tylko podnosi cene peruki czy faktycznie ma znaczenie w jej noszeniu ?
zalezy mi na tym aby ta peruka wygladala tak , zeby sie ludzie nie zorientowali od razu ze to nie moje wlosy .
Pozdrawiam

Re: pytanie o peruke

#2
Czesc leksus
Sztuczna skora jest podstawa dobrze wygladajacej peruki ,dzieki niej mozesz sobie robic wyrazny przedzialek .lub przeczesywac wlosy na dowolna strone,wtedy nie widac tych gumek od peruki tylko tak jakby wlosy wyrastaly ze skory.
Nawet jak ktos stoi nad toba i patrzy z gory to widzi skore glowy .
Jak bedziesz wybierala peruke zwroc na to uwage, zobacz tez taka zwykla bez tej skory to od razu zauwazysz roznice .

Poczytaj sobie na tej stronie, duzo tam wiedzy spam]spam://rokoko.com.pl[/url]
Trzymaj sie .

Re: pytanie o peruke

#3
Witam i od razu mówię, że sztuczna skóra w perukach to jest coś niezbędnego. Szczególnie dla kogoś, kto nie ma w ogóle włosów. Jak taka perukę się założy, to w miejscu przedziałka, albo jak wiaterek zawieje, widać skórę głowy. Ja mam perukę ze sztuczną skórą i już się nie boję siadać przy ludziach w autobusie. Mogą mi się patrzeć na głowę ile chcąc, a i tak się nie zorientują, że to nie moje prawdziwe włosy. Tak że jak będziesz wybierać perukę to, czy ze sztucznych włosów, czy z naturalnych, zwróć uwagę na te ze sztuczną skórą. Pozdrawiam.

Re: pytanie o peruke

#4
Witam w nowym roku.
Dziekuje Wam wszystkim za odpowiedzi ,juz wiem o wiele wiecej.Wybieram sie kupic peruke,musze niestety .
Teraz wiem na co zwracac uwage ,zaczne od odwiedzania sklepow z perukami u siebie,nie mam pojecia co mi zaoferuja.
Zawsze jeszcze jest internet.
Na razie - pa

Re: pytanie o peruke

#5
Czesc Leksus

Z niecierpliwoscia czekam na jakakolwiek wiadomosc od ciebie - czy udalo ci sie kupic peruke ? Nic nie piszesz a troche czasu minelo.
Strasznie zzera mnie ciekawosc. Napisz relacje co i jak .
Czekam powodzenia .
K.

Re: pytanie o peruke

#6
Witam.
Jeszcze nie kupilam .Na pewno wybiore wariant ze sztuczna skora, ten faktycznie wyglada najbardziej wiarygodnie.Cena jest dosc wysoka,ale dowiedzialam sie ,ze mam szanse na recepte na taka peruke od mojego lekarza i wtedy mniej zaplace .Troche te formalnosci trwaja dlatego jeszcze nie kupilam ,ale jak tylko bede miala "WLOSY" to zaraz napisze .
Pa.

Re: pytanie o peruke

#7
Witaj Leksus
Ja też jestem ciekawa efektów twoich poszukiwań. Naprawdę w sklepach z perukami nic nie znalazłaś, że piszesz o internecie? Ja, szczerze mówiąc, to bym się nie odważyła na zakup peruki na niewidzianego, jestem zwolenniczką przymierzania. A namierzyłam się bardzo dużo i dlatego wiem, jak można wyglądać w peruce, która ładnie wygląda na stojaku. Ja nie wyglądałam szczególnie korzystnie. I koloru sobie nie dobierzesz idealnego w necie, a w sklepie możesz. Dlatego lepiej kupić w sklepie, a poza tym tam ci o wszystkim powiedzą: jak pielęgnować perukę, czego unikać, co można z nią robić, a czego nie wolno.

Re: pytanie o peruke

#8
Kochani są 2 rodzaje skóry na peruce. Jedna to wkładka plastikowa(gumowa) lub mikroskóra- monofilament inaczej.
Wkładka plastikowa jest umieszczana w kiepskich jakościowo perukach natomiast monofilament w drogich dobrych perukach. Wiedzcie o tym bo to ważne podczas kupowania peruki.

Pozdrawiam
Z.

Re: pytanie o peruke

#9
Witam
Do Kariny i innych
Juz musialam kupic.Formalnosci z taka recepta na peruke troche trwaly ,ale warto bo zaplacilam mniej .Mialam juz wczesniej swojego fawortya -model peruki,kupilam taka z poldlugimi wlosami i oczywiscie ze sztuczna skora.Chcialam miec dlugie wlosy ,ale i tak bym je podpinala ,bo jak teraz nosze plaszcz ,czapke i szal to troche by bylo za duzo na glowie i sylwetka sie okropnie skraca .
Moim znajomym sie fryzurka bardzo podoba ,wyglada bardzo naturalnie jakbym wlasne skrocila i pocieniowala- nie do rozpoznania przez postronne osoby.Juz ja nosze 2 tygodnie, jeszcze nie pralam bo nie ma koniecznosci , a w domu zdejmuje i wiaze chustke .
Troche sie boje tego jak po praniu bedzie wygladala , w sklepie mnie uspokojono ze nic sie nie stanie.

Chyba tyle nowinek .
Pozdrowienia dla Wszystkich

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

cron